Strelci u finalu Kupa SSB

Proteklog vikenda u streljani SK “Novi Beograd-Ušće” održano je četvrto kolo Kupa Beograda za juniore i kadete. Takmičenje je bilo organizovano u tri kategorije: Serijska vazdušna puška, standardni vazdušni pištolj i standardna vazdušna puška. Tamkmičili su se u ženskoj i muškoj konkurenciji, ekipno i pojedinačno. Najbolje rangirani takmičari, plasirali su se u finale Kupa SSB.

Standardna vazdušna puška kadeti                       

  1. Stevanović Stojan KSS „Policajac“
  2. Nikolić Aleksandar SK „Novi Beograd-Ušće“
  3. Ljujić Sava SK „Partizan BGD“
  4. Stanković Luka SK „Novi Beograd-Ušće“
  5. Kuzman Rastko SK „Novi Beograd-Ušće“
  6. Videnović Mateja SK „Resnik“
  7. Micković Andrija SK „Resnik”
  8. Marjanović Pavle SK „Resnik“
  9. Posrkača Petar KSS „Policajac“
  10. Nedeljković Luka SK „Partizan BGD“

Standardni vazdušni pištolj – Kadeti

  1. Marković Zlatomir SD „Zemun-Centar“
  2. Jovović Luka KSS „Policajac“
  3. Ilić Darko KSS „Policajac“
  4. Jović Jovan SK „Novi Beograd-Ušće“
  5. Jovanović Dejan SD „Zemun-Centar“
  6. Životić Lazar SD „Filip Kljajić“

Standardni vazdušni pištolj – Mlađi juniori

  1. Todorović Stefan SK „Kolubara“
  2. Nikolić Marko SD „Zemun-Centar“
  3. Lazić Vukašin SK „Kolubara“
  4. Plevnik Aleksa SK „Kolubara“
  5. Marković Zlatomir SD „Zemun-Centar“
  6. Marjanović Đorđe SK „Novi Beograd-Ušće“
  7. Jovović Luka KSS „Policajac“
  8. Grujičić Ilija SK „Novi Beograd-Ušće“
  9. Vekić Nemanja SK „Crvena Zvezda“
  10. Jović Jovan SK „Novi Beograd-Ušće“

Standardna vazdušna puška – Kadetkinje

  1. Lazarević Kristina SK „Novi Beograd-Ušće“
  2. Knežević Anja SK „Novi Beograd-Ušće“
  3. Pavlović Jovana SK „Novi Beograd-Ušće“
  4. Đapić Tamara SK „Crvena Zvezda“
  5. Nikodinović Anja SK „Partizan BGD“
  6. Rađenović Nikolina SK „Crvena Zvezda“
  7. Miletić Natalija SK „Novi Beograd-Ušće“
  8. Knežević Marija SK „Zvezdara“
  9. Radojković Mina SK „Crvena Zvezda“
  10. Vuković Una SK „Crvena Zvezda“

Standardna vazdušna puška – Mlađe juniorke

  1. Zavišić Marija KSS „Policajac“
  2. Lazarević Kristina SK „Novi Beograd-Ušće“
  3. Posrkača Tijana KSS „Policajac“
  4. Knežević Anja SK „Novi Beograd-Ušće“
  5. Pavlović Jovana SK „Novi Beograd-Ušće“
  6. Marić Ivana SK „Novi Beograd-Ušće“
  7. Spirkoski Dubravka SK „Partizan BGD“
  8. Miletić Natalija SK „Novi Beograd-Ušće“
  9. Nikodinović Anja SK „Partizan BGD“
  10. Rađenović Nikolina SK „Crvena Zvezda“

Standardni vazdušni pištolj – Kadetkinje

  1. Marković Nevena SD „Zemun-Centar“
  2. Stojanović Anđela SK „Crvena Zvezda“
  3. Babić Dunja SK „Crvena Zvezda“
  4. Jovanović Nevena SK „Crvena Zvezda“
  5. Simić Stefani SK „Crvena Zvezda“
  6. Vidosavljević Jelena SK „Crvena Zvezda“
  7. Denić Jovana SK „Crvena Zvezda“

 Standardni vazdušni pištolj – Mlađe juniorke

  1. Đorđević Maša SK „Partizan BGD“
  2. Simić Teodora SK „Crvena Zvezda“
  3. Đoković Irena SK „Partizan BGD“
  4. Marković Nevena SD „Zemun-Centar“
  5. Marković Milka SD „Zemun-Centar“
  6. Stojanović Anđela SK „Crvena Zvezda“
  7. Puzović Marija SK „Crvena Zvezda“
  8. Babić Dunja SK „Crvena Zvezda“
  9. Petrović Katarina SK „Crvena Zvezda“
  10. Simić Stefani SK „Crvena Zvezda“