Nastavljena Liga Vojvodine

U organizaciji Streljačke družine „Bečkerek 1825“ održano je drugo kolo Lige Vojvodine standardnim vazdušnim oružjem u kadetskoj i konkurenciji mlađih juniora i juniorki, dok su se pioniri i pionirke nadmetali u četvrtom kolu serijskom vazdušnom puškom.

Najuspešniji su bili strelci inđijske Mladosti, koji su ostvarili pet pobeda. Pojedinačno, serijskom vazdušnom puškom je najuspešnija bila Aleksandra Havran iz Jedinstva, standardnim vazdušnim pištoljem Katarina Maricki iz sremskomitrovačkog „Živka Relića Zuca“ , a standardnom vazdušnom puškom Anastasija Gaćeša predstavnica Mladosti i Lora Martinov takmičarka Novog Sada.

 

Pioniri: 1. Strahinja Bojić (Mladost) 186, 2.Nikola Adamović (Jedinstvo) 184, 3. Veljko Mihajlović (Mladost) 184… Ekipno: 1. Mladost (Bojić, Mihajlović, Lukač) 542, 2. Kikinda 535, 3. Jedinstvo 533…

Pionirke: 1. Aleksandra Havran (Jedinstvo) 191, 2. Marija Pajčić (Bečkerek 1825), 3. Nevena Olajić (Kikinda) 177… Ekipno: 1. Jedinstvo (Havran, Škorić, Ićin) 509, 2. Kikinda 501, 3. Novi Sad 1790 489…

 

Standardni vazdušni pištolj

 

Kadeti: 1. Branislav Tomić („Živko Relić Zuc“) 537, 2. Radovan Beloš (Kikinda) 518.

Kadetkinje: 1. Ivana Teodorović (Novi Sad 1790) 351.

Mlađe juniorke: 1. Katarina Maricki („Živko Relić Zuc“) 369, 2. Ivana Teodorović (Novi Sad 1790) 351, 3. Aleksandra Kunić („Zuc“) 347… Ekipno: 1. „Živko Relić Zuc“ (Maricki, Kunić, Babić) 1.062.

Mlađi juniori: 1. Stefan Popaživanov (Kikinda) 549, 2. Branislav Tomić („Zuc“) 537, 3. Uroš Ivanovski (Novi Sad 1790) 534… Ekipno: 1. Kikinda (Popaživanov, Beloš, Đuran) 1.573.

 

Standardna vazdušna puška

 

Kadeti: 1. Peter Erdei (Tatra) 581, 2. Strahinja Bojić 580, 3. Veljko Mihajlović 570 (obojica Mladost)… Ekipno : 1. Mladost (Bojić, Mihajlović, Lukač) 1.697, 2. Kikinda 1.577, 3. Jedinstvo 1.034.

Kadetkinje: 1. Marija Aleksić (Pančevo 1813) 387, 2. Milica Velimirov (Bečkerek 1825) 380, 3. Aleksandra Havran (Jedinstvo) 379… Ekipno: 1. Novi Sad 1790 (Slavnić, Radun, Ilić) 1.120.

 

Mlađe juniorke: 1. Anastasija Gaćeša (Mladost) 393, 2. Lora Martinov (Novi Sad 1790) 393, 3. Marija Aleksić (Pančevo 1813) 387… Ekipno: 1. Novi Sad 1790 (Martinov, Vukelić, Kočić) 1.152, 2. Pančevo 1813 1.136, 3. Mladost 1.128…

Mlađi juniori: 1. Momčilo Adamović (Jedinstvo) 584, 2. Dimitrije Gaćeša (Mladost) 581, 3. Peter Erdei (Tatra) 581… Ekipno: 1. Mladost (Gaćeša, Bojić, Lukač) 1.708, 2. Novi Sad 1790 1.683, 3. Jedinstvo 1.618…