Letnja škola za četiri generacije od 17. do 27. juna

Letnja škola Fudbalskog saveza Srbije biće održana na Kopaoniku za četiri generacije igrača, podeljenih u dve grupe. Generacije 2006/07. radiće od 17. do 22. juna a igrači rođeni 2004/05. od 22. do 27. juna.

GENERACIJA 2004.

Davidović Dejan, Zemun, Vojvodić Mihajlo, Crvena zvezda, Đurović Božidar, Voždovac, Đurđević Vukašin, Rad, Radić Marko, Železničar-Sport Tim, Banja Luka, Tešanović Milan, Zemun, Radojević Viktor Crvena zvezda, Cvetković Uroš, Zemun, Tanjga Siniša,Vojvodina, Melentijević Stefan, Crvena zvezda, Lolić Veljko, Crvena zvezda, Tabaković Dimitrije, Brodarac, Brajić Ignjat, Crvena zvezda, Stoiljković Andrija, Rad, Isailović Mihajlo, Apolon, Veličković Marko, Real, Niš, Lepojević Janko, Ada, Beograd, Gluščević Mateja, Crvena zvezda, Lazetić Marko, Crvena zvezda, Miladinović Lazar, Zemun, Čejić Uroš, Coerver junior FA, Vršac, Šaponja Đorđe, Savacijum, Šabac, Marinković Nikola, Kiker, Kraljevo, Vranješ Marko, Coerver junior FA, Vršac, Vojinović Petar, Kopernikus, Niš

GENERACIJA 2005.

Marinović Stefan, Crvena zvezda, Lijeskić Luka, Brodarac, Krajnović Ognjen, Crvena zvezda, Đurić Lazar, Crvena zvezda, Šljivić Jovan, Crvena zvezda, Mijatović Jovan, Crvena zvezda, Bubanj Mateja, Crvena zvezda, Nikolić Veljko, Brodarac, Ergarac Ognjen, Crvena zvezda, Stojanović Mateja, Partizan, Mirosavić Veljko, Partizan, Skrobonja Nikola, Partizan, Andrić Aleksa, Partizan, Serafimović Vojin, Čukarički, Stojisavljević Luka, Crvena zvezda, Borović Luka, Javor, Ivanjica, Rakonjac Janko, Partizan, Petrović Veljko, Salacijum, Radonjić Mateja, Real, Niš, Miladinović Stefan Real, Niš, Nikolašević Mirko, Vojvodina, Majstorović Milan, Vojvodina, Majstrorović Lazar, Čukarički, Dimitrijević Veljko, Jagodina, Kolarić Danijel, ŽAK, Kikinda, Kljajić Ranko, Spartak

GENERACIJA 2006.

Dragović Vuk, Rad, Alilović Zoran, Partizan, Žagar Dušan, Kampione, Dragojević Vanja, Partizan, Ramadani Alek, Crvena zvezda, Mladenović Andrej, Crvena zvezda, Aranđelović Miloš, Čukarički, Delibašić Nikša, Čukarički, Ilić Mihajlo, Duel, Kruševac, Ugrešić Andrej, Partizan, Petrović Andrej, Apolon, Vasić Ignjat, OFK Šabac, Sremčević Uroš, Radnički, KG, Stamenković Andrija, Partizan, Radojković Petra, Crvena zvezda, Ilić Ognjen, Vojvodina, Popović Mateja, Vojvodina, Bokjat Dejan, Partizan, Dinioć Uroš, Real, Niš, Došlov Dušan, Bambi Zrenjanin, Konja Adam, TSC, Jovanović Lazar, Vojvodina, Butraković Mihajlo, Vojvodina, Mićić Luka, Zemun, Marković Mateja, Čukarički

GENERACIJA 2007.

Dostanić Filip, Crvena zvezda, Kezemipur Filip, Partizan, Mladenović Sergej, Partizan, Skorupan David, Partizan, Vojnović Jovan, Brodarac, Pantić Konstantin, Crvena zvezda, Stojković Strahinja, Crvena zvezda, Bačanin Andrej, Crvena zvezda, Srdić Andrej, Arena, Miladinović Jovan, Kiker, Kraljevo, Maksimović Andrija, Crvena zvezda, Ševo Luka, Kozara, Šćekić Marko, Kopernikus, Obradović Luka, Vojvodina, Veselica Lazar, Spartak, Zekić Ognjen, Vojvodina, Vojvodić Luka, Bačka Palanka, Kostić Bogdan, Borac, Čačak, Premović Relja, Raška, Vasilić Aleksa, Požega, Mihajlović Dimitrije, Šampion, Leskovac, Miladinović Lazar, Duel, Kruševac, Stojanović Viktor, Radnički, Niš, Vakić Miloš, Dunav, Stanković Luka, Real, Niš, Milić Ognjen, Partizan, Davkovski Pavle, Radnički, Niš, Petrović Njegoš, Partizan

SPISAK STUČNOG ŠTABA ZA PRVU SMENU 17.-22. JUN

Borislav Cvetković – Koordinator, Beograd
Dalibor Zorko – Koordinator, Beograd
Aleksandar Stevanović – Regionalni inst. FSV, Pančevo
Željko Miković – Regionalni inst. FSB, Beograd
Boban Lazić – Regionalni instruktor FSRIS, Paraćin
Željko Kalajdžić – Regionalni instruktor FSB, Beograd
Nikola Todorić – Trener fizičke pripreme, Beograd
Slaven Progovečki – Trener golmana, Pančevo
Vladimir Stević – Instruktor braničevskog okruga, Požarevac
Darko Milisavljević – Instruktor grada Kragujevca, Kragujevac
Jestratije Jovanović, Instruktor zlatiborskog okruga, Užice
Milan Đorđević, Instruktor topličko jablaničkog okruga, Leskovac
Željko Milošević, Instruktor sremskog okruga, Sremska Mitrovica
Doktor, Beograd
Đorđe Otović, Ekonom, Beograd
Nevena Stanisavljević, Fizioterapeut, Beograd
Velibor Đurić, Instruktor za bazični fudbal
Nikola Grubješić, Trener gost, Beograd
Stefan Filipović, Video analiza
SPISAK STUČNOG ŠTABA ZA DRUGU SMENU 22.-27. JUN

Izvor: fss.rs