Kamp za mlade košarkaše “Karataš 2017” tokom leta

U organizaciji Košarkaškog saveza Srbije organizovaće se razvojno-trenažni ciklus letnjih priprema “Karataš 2017”, za dečake. Učesnici će biti smešteni u Kladovu, odnosno u sportskom kampu Karataš, a prvi će trenirati dečaci rođeni 2004. godine, od 22. do 29. juna, dok će godinu dana stariji košarkaši boraviti u kampu od 29. juna do 6. jula.

Na spisku igrača rođenih 2003. godine se nalaze sledeći igrači:

Vukas Ognjen (Sokoš)

Zekić Milan (Vojvodina S. Gas)

Kiso Vasilije (NS Basket 07)

Cvetković Sergej (Srembasket)

Zečević Marko (Kris kros)

Vico Miloš (Petrovgrad)

Petojević Nikola (Banjica Mega)

Andrić Lazar (Banjica Mega)

Dabović Stefan (Ras Beograd)

Popović Srđan (Mladost Zemun)

Obradović Aleksa (Ras Beograd)

Jović Nikola (Sava)

Marjanović Dušan (Sava)

Bulić Mateja (FMP)

Mirčić Nikola (FMP)

Belić Matija (Žitko Basket)

Ćerimagić Filip (Zemun)

Vidačić Igor (Zemun)

Vasiljević Marko (Šumadija1991)

Marković Stefan (Šumadija 1991)

Glišović Danilo (Foka)

Tasić Andrija (Užice)

Razić Ognjen (Plej Kv)

Stevanović Nemanja (Mladost Ča)

Selaković David (Užice)

Borisavljević Mihailo (Ivanjica)

Marjanović Jovan (Klik)

Mihailović Marko (Loznica)

Vasiljević Uroš (Mladost 014)

Tadić Aleksandar (Mladost Ljub)

Miletić Mihajlo (Basket Bor)

Petrović Mihajlo (Probasket)

Pavlović Dejan (Čelinac RS)

Koprenović David (Čelinac RS)

Marković Marko (OKK Leotar RS)

Aleksić Uroš (OKK Leotar RS)

Milić Boris (Mladost MG RS)

Forcan Srećko (Rogatica RS)

Arnaut Veljko (Zvijezda, B.Luka RS)

Vukčević Tristan (Olimpijakos,Grčka)

Spisak učesnika rođenih 2004. godine čine sledeći košarkaši:

Bubanja Dušan (SPV)

Bursać Nikola (SPV)

Bogunović Vuk (SPV)

Vajagić Dušan (SPV)

Šuput Milan (Dunav Apatin)

Divjak Luka (OKK Spartak)

Kostić Srđan (Dunav Stari Banovci)

Radaković Luka (Petrovgrad)

Vukić Matija (Petrovgrad)

Likar Stefan (Petrovgrad)

Čubranović Stefan (Petrovgrad)

Gruesku Vlad Nikolaj (Petrovgrad)

Grbović Zarija (Kolubara)

Milijašević Ilija (Mladost Zemun)

Prokopić Aleksandar (Mondo Basket)

Bajrušević Vuk (Beko)

Adžić Stefan (Zemun)

Davidivić Aleksa (Zemun)

Ćapa Nikola (FMP)

Borovićanin Filip (FMP)

Malavarazić Uroš (FMP)

Đurišić Nikola (Put)

Šarenac Nemanja (Div Basket)

Andrejević Aleksa (Šumadija 1991)

Drobnjak Kosta (Šumadija 1991)

Šviković Dušan (MVP Kragujevac)

Ćurčić Đorđe (Mladost Čačak)

Radomirović Predrag (Bane Raška)

Matović Ognjen (Mileševac)

Dančetović Veljko (Trepča)

Kompirović Radovan (Trepča)

Gajić Stefan (Student 014)

Savić Predrag (Svrljig)

Stošić Pavle (Konstantin)

Krstić Marko (Đerdap Kladovo)

Stanković Uroš (Trijumf Niš)

Lović Petar (Kuršumlija)

Šarenac Miloš (Bratunac RS)

Slijepčević Rade (Servicijum Gradiška RS)

Marjanović Miloš (Top Basket N.Topola RS)